Статті

Електро-патрон - інтернет магазин електрики

Електро-патрон - інтернет магазин електрики

Автотрансформатор Awattom. Якість та довговічність.

Від чого залежить надійність стабілізатора напруги в цілому? Звичайно ж від окремих якісних комплектуючих! На базі семінару від ПП «Прочан», що відбувся у Львові, представляємо цікаву та повну інформацію по автотрансформаторам що застосовуються у виробах Awattom. Автотрансформатор це важлива частина стабілізатора напруги. Від його виконання та матеріалу з якого він зібраний, у великій мірі залежить термін служби та якість роботи стабілізатора напруги. Отже, з чого складається автотрансформатор виробництва ПП «Прочан», Рис.1: - Сталь німецька Wasser. - Каркас Wesser.

LED лампочки - світлодіодне освітлення.

Чи згодні Ви платити за електроенергію більше?

Національна комісія регулювання електроенергетики (НКРЕ) періодично встановлює нові тарифи на електроенергію для жителів України. При споживанні щомісяця  до 150 кВт/год подорожчання сягає – 15%, і понад 150 кВт/год - на 30%.

KANLUX - освітлювальне обладнання

Kanlux S.A. (ПОЛЬША) – одне з ведучих підприємств, що займається розробкою та серійним виробництвом освітлювального обладнання. Акцент робиться на запровадженні нових, новаторських продуктів які поєднують в собі функціональність, ефективність та міцність несучої конструкції. Таким чином, у вироби Kanlux закладається необхідний потенціал, для того щоб вони служили довго!

Розетки та вимикачі NILSON

Електрофурнітура Nilson – ідеальне співвідношення ціни та якості. Надійні та довговічні. Електротехнічний завод виготовляє розетки одинарні, двійні з заземленням та без нього, з кришкою і без кришки, без захисту і з захистом від дітей, для внутрішньої та зовнішньої прокладки домашньої електромережі.

м. Львів, вул. Зелена, 238 | (096) 93 101 93 | (099) 52 900 92

© ElektroPatron | 2014
Всі права захищені